Tak się pracuje w urzędzie miasta....

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 4

Seba 09-10-14 22:40

Ciekawe kiedy kadrowa wsadzi na stanowisko swoją drugą synową bo tam już jest cały praktycznie klan od niej w tym urzędzie. W Siewierzu już się wszyscy pytają dlaczego ta kobieta pracuje jeszcze w urzędzie, normalnie paranoja,młodzież siewierska bez pracy a tu emerytura i etat i jak ma być dobrze w tej Polsce, od rana sobie chodzi codziennie po śniadanko do mini lewiatana i to jest praca w kadrach w urzędzie...paranoja...

Odpowiedz Cytuj
Kolega Karola 09-10-14 23:43

Do "obserwator...." Obserwatorze, a czy może być tak że jednak jakaś jedna przedszkolanka zostaje w przedszkolu, podczas gdy druga idzie na targowisko? Może ta jedna, która zostaje to za mało? Co w przypadku gdy jednemu z dzieci coś się stanie w tym czasie? Na przykład będzie trzeba wezwać karetkę, to czy jedna przedszkolanka poradzi sobie z wszystkimi zadaniami na raz? Czy to wyjście czasem nie jest opuszczeniem stanowiska pracy? Czy to nie my podatnicy płacimy tej Pani z podatków w czasie gdy ona załatwia prywatne interesy?

Odpowiedz Cytuj
Doda 10-10-14 21:54

Są osoby, które pomagają Banasiowi, popierają go, roznoszą ulotki bo się boją o stołki. Trudno zostać dyrektorem lub urzędnikiem z takim uposażeniem, gdy inni trzęsą się, ciężko pracując w rosie lub elektroluksie za grosze lub w każdym innym zakładzie. Czasami są lepiej wykształceni i lepszą mają wiedzę.Co taka Wiola czy Ola czy też Daruś co oni za funkcje mają. Wszędzie ich widać. Co to za praca za nasze podatki. O kadrowej to już nie mówiąc.

Odpowiedz Cytuj
Kora 11-10-14 14:49

Czytając to co napisała doda najlepiej wszystkich pozwalniać i zlikwidowac Urząd...hehe wogóle jak nikt nie pracuje w tym urzędzie to jak on funkcjonuje...kurcze pracują roznoszą ulotki przecież.....w godzinach pracy Urzędu... aha oprócz roznoszenia jeszcze się boją..... to w sumie coś robią...No i za nasze podatki roznoszą ulotki... powyższy tekst napisany w taki sposób jak inteligencja dody

Odpowiedz Cytuj
Kleaofas 12-10-14 16:05

Myślę, że zwalnianie nie jest rozwiązaniem. Ryba zawsze psuje się od głowy. Trzeba po prostu zaprowadzić ład i porządek. Ten czas pracowników poświęcony na prywatne sprawy trzeba przekuć w realne działania na rzecz mieszkańców. Pewnie brakuje inspiracji do kreatywnego myślenia i nastała stagnacja.

Odpowiedz Cytuj
Krytyk realista 15-10-14 18:29

No dobra może kadrowa biega na zakupy, ale panie z przedszkola to jedynie jak mają wolne. ( Nauczycielka jest jedna w grupie, wiec NIE MA możliwości wyjścia z przedszkola- dla tych którzy nie wiedzą jak pracuje ta instytucja). Jeżeli macie czas na obserwowanie ludzi w Siewierzu, to może znajdzie czas na poszukiwanie pracy(siedzenie na targu wam pracy nie znajdzie). Wybory się zbliżają to i na każdego się coś znajdzie. Paranoje robicie sobie sami. Nikt wam na p. Banasia głosować nie każe, ale nie podrzucajcie świni komuś bo sami później w łajno wejdziecie. Pozdrawiam Szanownych Obserwatorów

Odpowiedz Cytuj
Lolek 15-10-14 21:18

Co to znaczy "Jeżeli macie czas na obserwowanie ludzi w Siewierzu"? Przecież nikt za nikim nie biega i nie śledzi. Właśnie problem w tym, że wszystko widać jak na dłoni bez specjalnego wysiłku. Poza tym, czy jest coś złego w tym że się obserwuje ludzi, którzy pracują za pieniądze z naszych podatków? Wręcz przeciwnie.

Odpowiedz Cytuj
Kola 16-10-14 22:09

Jasne, juz widzę, jak jedna pani przedszkolanka zostaje z 50 dzieci, a w tym czasie druga biegnie na targ. I dyrektor na to pozwala tudziez tego nie widzi? Tak prosta odpowiedż, ze przedszkolanki zaczynają pracę o różnych godzinach np o 12.00 i w czasie wolnym przed pracą robią zakupy do głowy nie przyjdzie? No nie przyjdzie bo trzeba pomyśleć.. a z tym juz gorzej

Odpowiedz Cytuj
Krytyk realista 17-10-14 17:31

Lolek może jakbyś pracował to i twoje podatki na to pójdą?! Ale jak idą podatki na alkoholików- to nikomu nie przeszkadza? albo jak idą podatki dla przestępców, też nie przeszkadza? Czemu mowa jest o ludziach pracujących? Może warto pogadać o tych co biorą, a nic od siebie nie dają?

Odpowiedz Cytuj
Lolek 17-10-14 19:42

Krytyku realisto. O płacone przeze mnie podatki martwić się nie musisz. Cieszę się, że podatki są pożytkowane na system pomocowy dla alkoholików i przestępców. Dzięki temu mniej ich chodzi po ulicach. Pytasz dlaczego mowa o ludziach pracujących? Pozwól, że wytłumaczę. Mowa jest o ludziach pracujących, bo to im się zdarza nie wypełniać swoich obowiązków. Jak pracodawca widzi, że jego pracownik nawala - zwraca uwagę. Jak pracodawca-podatnik, zwraca uwagę na błędy pracownika-urzędnika, to bardzo dobrze że to robi i to powinieneś poprzeć - także jako pewnego rodzaju pracodawca. No chyba, że jesteś właśnie po tej drugiej stronie, bierzesz budżetowe i poczułeś się (nie wiadomo czemu) tą dyskusją oburzony.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://siewierz.istrefa.com

istrefa gmina Siewierz | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Siewierz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-470 42-510


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem