S-bek Banaś i Nieświadomy Prezydent

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 6

Student psychologii 16-09-14 20:34

Ciekawe z jakimi grupami Burmistrz jest skłócony?? Nie ma osoby na swiecie którą by wszyscy lubili i ktoś na nią nie narzekał, tak samo nie ma szefa którego wszyscy będą lubić (nieważne czy to szef firmy, urzędu czy innej instytucji) Uważam że Burmistrz Banaś ma swoje zalety jak i wady ale oceniajmy go za to co robi dla Gminy - a w jej historii jeszcze tak dobrego zarządzającego chyba nie było. Powodzenia w wyborach Panie Burmistrzu. Ma Pan mój głos

Odpowiedz Cytuj
Absolwent psychologii 16-09-14 21:05

Pewnie Ci, którzy są na garnuszku burmistrza i czerpią z jego działań będą twierdzić wszem i wobec że burmistrz z nikim nie jest skłócony. Student pewnie młody, dużo siedzi poza Siewierzem, mało rozmawia z Siewierzanami i nie wszystko widzi. Starszy Siewierzanin ma więcej czasu i okazji by rozmawiać z innymi Siewierzanami, którzy w urzędzie mają znajomych, przyjaciół i od nich może się dowiedzieć "co w trawie piszczy" i co do powiedzenia mają przykładowo radni. Prawda taka, że do powiedzenia nie mają nic. Spróbuj się któryś postawić Wielkiemu Mistrzowi, to potem w cztery oczy usłyszy pytanie czy chce żeby mąż/żona/córka/syn/szwagier itd nadal pracował/a tam gdzie pracuje. Stare komunistyczne zasady panują w urzędzie, a ryba zwykle psuje się od głowy. To oczywiste, że nie ma osoby na świecie którą by wszyscy lubili i nikt na nią nie narzekał. Szefowie, których wszyscy lubią, zdarzają się częściej. Każdy ma swoje zalety i wady. Każdy też może o kimś powiedzieć, że nie było w historii tak dobrego zarządzającego. Zwykle jednak diabeł tkwi w szczegółach. Na przykład ktoś może mieć dużo wad i mało zalet, a obraz przez niego przedstawiany może być inny niż jest w rzeczywistości. Ja tam w cudowną przemianę S-beków nie wierzę. To się ma we krwi, ten brak skrupułów przy męczeniu i szantażowaniu ludzi.

Odpowiedz Cytuj
Siewierzanka 19-09-14 23:56

Jakie poparcie w Siewierzu ma obecny Burmistrz pokazały ostatnie wybory. Nie widać tego że ma tylu przeciwników. Nikt nikogo nie zmusi żeby głosować na niego. Jego kontr kandydaci mieli tyle głosów co kot napłakał. Nie mają wstydu i honoru i dalej kandydują na to stanowisko, myślą że ludzie są naiwni.

Odpowiedz Cytuj
Oszołomka 20-09-14 9:02

Siewierzanko, nie zgadzam się z Twoimi poglądami. Trzeba się raczej cieszyć, że w naszym mieście są ludzie, którzy kandydują na burmistrza. Powinno być ich jak najwięcej, bo to świadczy o sile i dumie miasta, że są jeszcze u nas ludzie, mądrzy, wykształceni, nie uciekli do większych miast lub za granicę i pracują dla tego miasta. To, że im nie wyszło, nie znaczy, że są mniej wartościowi, że w przyszłości nie zostaną burmistrzami. Słyszałam, że obecny burmistrz będzie startował na posła lub senatora.

Odpowiedz Cytuj
Dociekliwy 20-09-14 14:18

Ostatni dodatek do Dziennika Zachodniego to hymn na cześć burmistrza, zastanawia mnie tylko czy ta kampania ( bo każdy rozsądny człowiek zauważy, że tego rodzaju informacje przed wyborami to czysta kampania) to tak z osobistego budżetu czy z gminnego ... jest finansowana

Odpowiedz Cytuj
Dociekliwy 23-09-14 22:08

Do romek - warte było przypomnienie ale nie o ten dodatek chodzi o piątkową reklamę ( z 19.0-9.2014r) miasta i gminy

Odpowiedz Cytuj
Oszołomka 24-09-14 10:32

Nie osądzaj bezlitośnie, bo sam nie jesteś ideałem !

Odpowiedz Cytuj
Dociekliwy 24-09-14 17:09

Ideałów nie ma, ale zawsze można dążyć do bycia lepszym , a to normalne

Odpowiedz Cytuj
Oszołomka 24-09-14 18:56

Tak powinno być, a nie jest. Ktoś robi sobie kiełbasę wyborczą moim kosztem i kosztem ludzi którzy bronili "Rejentowskich Górek". Zapomniał, że przegrał sprawę w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska i Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie. Przypominam mu, że Decyzja Środowiskowa w sprawie zbiornika retencyjnego na "Rejentowskich Górkach" została obalona. Nie byłam i nie jestem wrogiem Spółki i nikt mną nie manipulował. A droga tam wcale nie musiała być planowana, gdyby nie złośliwe zagrania niektórych osób, które tą drogę sprowokowały. Wygląd tego lasku dużo mówi o obecnym właścicielu. Zarasta samosiejkami. Jeśli ma to być puszcza, to proszę sprowadzić do niego jeszcze jakiegoś żubra.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://siewierz.istrefa.com

istrefa gmina Siewierz | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Siewierz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-470 42-510


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem