S-bek Banaś i Nieświadomy Prezydent

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 6

Mecenas 07-09-14 0:41

Ostatnio Tajny Współpracownik SB Klemens czyli Zdzisław Banaś lansuje się na stronie internetowej [LINK] razem z Prezydentem RP Komorowskim.Ciekawe czy Prezydent Komorowski wie o przeszłości Banasia , jeśli nie- to niech najpierw jego służby sprawdzają w archiwum IPN pchające się gęby do wspólnego zdjęcia z Prezydentem. Banaś jest wyrafinowanym i wyszkolonym komuchem dlatego tez swoją gębę pcha tam gdzie może pozyskać zaufanie ludzi. Firmuje swoje zdjęcie tez z ks. Ziębą , zaprasza biskupa sosnowieckiego na noworoczne spotkania a ten udaje i uznaje Banasia za Pierwszego katolika Siewierza, ale nigdy ów biskup nie widział Klemensa w czasie mszy w komunii świętej- obłuda gorsza od pedofilii w kościele.Całe szczęście że Klemens nie ma zdjęcie z Papieżem Janem Pawłem II- chyba nie miał odwagi. Kilka pytań do mieszkanców Siewierza - pamiętacie?! Klemens obiecał Park na terenach szpitala ??? Klemens obiecał nowoczesne laboratorium w zabytkowym obiekcie na terenie szpitala - ponoć Urząd Marszałkowski dał 60.000 zł na remont dla Rodaka i co dalej??? Mur przy szpitalu to juz Klemensowi wypominano wczesniej , ale Klemens jest cwany i słucha uwag ktore wykorzystuje w kampanii wyborczej. Kiedy wreszcie przejrzymy na oczy , że Klemens powinien odejść aby w Siewierzu ludzie poczuli że sa wolni i mogą dochodzić swoich praw.

Odpowiedz Cytuj
Eeee 09-09-14 13:09

A skąd wiesz może i z Papierzem tez ma.To co robi p Banaś w Siewierzu to co.zrobil zasługuje na najwyższą nagrodę Jeszcze nigdy w Siewierzu się tyle nie działo i nie było zrobione A zdjęcia niech ma z kim chce!!! W wyborach samorządowych ma mój głos jak i wielu innych mieszkańców.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec gminy 09-09-14 21:10

Takie brednie zawsze opowiadał i wypisywała jedna osoba były radny gminy i kandydat na burmistrza sprzed 4 lat zbliżaja sie wybory i znów się uaktywnia (4 lata milczy) przed wyborami ubliża ii kłamnie

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka Siewierza 10-09-14 20:36

Mnie też podoba się gospodarka Banasia. Może nie w każdej dziedzinie i inwestycji jest 100 procent trafności, ale tylko za jego kadencji widzę ,ze coś się dzieje w mieście i gminie. Nie myli się tylko ten kto nic nie robi. Każdemu można dodać łatkę i skrytykować. A te słowa krytyki jeszcze bardziej świadczą o tym, że ten internauta jest złośliwy i zazdrosny.Ja oddam głos właśnie na Banasia.

Odpowiedz Cytuj
Oszołomka 11-09-14 11:54

Nie sądzę, aby wpis o którym piszecie był zrobiony przez tą osobę. W jakim celu miał by to zrobić, żeby się ośmieszyć ?. Ludzi się ocenia po tym co obecnie robią, a nie ocenia się ich ciągle po tym samym co dawniej robili złego. Jeden i drugi myślę, chcą jak najlepiej dla Siewierza i wiele dla niego robią. Niepotrzebnie się ranią i innych nieświadomie ranią. Są ludzie żądni wrażeń, tematu do plotek (tak jak tutaj osoby wpisujące) podsycają tą nienawiść. Uwolnijcie się Panowie z pęt nienawiści, bo ktoś się zabawia tutaj jednym i drugim. Róbcie nadal wszystko co najlepsze dla Siewierza. A przy okazji, jestem pod wrażeniem albumu który został wydany, a sfinansowany przez Spółkę.

Odpowiedz Cytuj
Taki Tam 14-09-14 0:11

Ja byłem i jestem za Banasiem. Oddam swój głos na niego tak jak i moja rodzina.Mieszkam od nie dawna w Siewierzu i widzę że w tym miescie naprawdę dzieje się bardzo dużo dobrego.,oby tak dalej panie burmistrzu.Tym wszystkim co tak narzekają na władzę Siewierza proponuje zamieszkać np. w ,,oszałamiająco,, rozwijającej się Porębie, czy też innej sąsiedniej miejscowosci- tam to się dopiero dzieje.Panie burmistrz życzę powodzenia w wyborach

Odpowiedz Cytuj
Realista 14-09-14 17:48

Zgadzam się z poprzednikiem Siewierz rozwija się super, mało kto nie słyszał o Siewierzu jego zamku terenach wokół niego - wiele osób mówi że to najlepszy taki kompleks na śląsku zresztą widać to w każdy weekend gdzie przebywają na nim tłumy......siłownia zewnętrzna pierwsza klasa - wyczytałem na stronie siewierza że w każdym sołectwie będzie siłownia zewnetrzna -- brawo brawo więc nie będę musiał jeździć do Siewierza ...

Odpowiedz Cytuj
Malina 14-09-14 22:08

A ja słyszałam od znajomej że w urzędzie ludzie po prostu boją się mówić prawdę o tym co tam się dzieje bo boją się o pracę bo są po prostu straszeni i mocno trzymani za gardło. W takim małym mieście ciężko się przeciwstawić bo każdy się boi o pracę. Słyszałam też, że prawda jest taka że burmistrz jest skłócony z wieloma grupami w Siewierzu, tylko ludziom brak odwagi żeby się postawić.

Odpowiedz Cytuj
Robin Hood 15-09-14 8:49

Też o tym zastraszeniu słyszałem !!!

Odpowiedz Cytuj
Oszołomka 15-09-14 18:25

Jak ja mam oceniać przyszłych burmistrzów i przyszłych radnych jak nie zostali mi przedstawieni np na stronie internetowej Siewierza. Jak ja mam ich ocenić jak nie znam ich programów, co zamierzają w czasie swej kadencji zrobić. Może zacznijmy od tego, a nie próbujmy niszczyć rywali. Ja oddam głos na tego, kto uwolni mnie od huku i smrodu ciężkich samochodów na Warszawskiej. Ja oddam głos na tego kto zna sposób na więcej miejsc pracy. To co zostało zrobione jest plusem dla przyszłego burmistrza, ale to przecież nie wystarcza.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://siewierz.istrefa.com

istrefa gmina Siewierz | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Siewierz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-470 42-510


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem