Przebudowa ul. Bytomskiej

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 2

Przemyślałem 12-01-16 11:22

Co ma piernik do wiatraka - kamienice buduje prywatny inwestor ... i wszystkie mieszkania już wynajął i sprzedał

Odpowiedz Cytuj
To dlaczego ? 12-01-16 13:59

To dlaczego czytam wypowiedzi akcjonariuszy na forum bankier Siewierz "Bardzo słabe zainteresowanie domami Siewierz-Jeziorna". Czytam tam również o kredytach pobranych, zbieraninie deweloperów, sprzedaży działek, itd ?.

Odpowiedz Cytuj
Ktoś 12-01-16 20:02

Co się człowieku tak doczepiłeś/aś tych domów socjalnych. Jak są pieniądze i chęci to niech chłop działa i inwestuje. Siewierz musi się rozwijać. A żeby tak było to i mieszkania socjalne są potrzebne.

Odpowiedz Cytuj
Ktoś inny 12-01-16 21:17

Temat forum jest o przebudowie ul. Bytomskiej, a tu jakieś smutki na temat domów socjalnych, mieszkań na Osiedlu Jeziorna. A co to ma wspólnego z tym wątkiem.

Odpowiedz Cytuj
Do ktosia 13-01-16 12:26

Masz rację "Jak są pieniądze i chęci to niech chłop działa i inwestuje." Ale powinna to być właściwa lokalizacja, nie przy drodze krajowej o dużym natężeniu ruchu na małej działce wśród zabudowy jednorodzinnej. Mam prawo się niepokoić, ten budynek spowoduje, że nie będę miała nasłonecznienia na mojej działce, straci na wartości moja nieruchomość, nie wiem kto tam zamieszka, dojazd do takiego budynku zniszczy częściowo park leśny "Rejentowskie Górki". Lepszą lokalizacją na dom socjalny jest teren "Małe i Duże Chmielowskie". Nasz "Wielki Budowniczy" aktem notarialnym repertorium A numer 3330/2002 w 2002 roku spisanego w Kancelarii Notarialnej w Opolu przy ul. Kołłątaja nr 11 będąc wówczas wicestarostą otrzymał nieodpłatnie od Agencji Rolnej Skarbu Państwa na cele inwestycji infrastrukturalnych grunty orne na tym terenie między innymi i część naszego gruntu bezprawnie zabranego, za który nie otrzymałam odszkodowania jak też i inni mieszkańcy Siewierza. Jeżeli chodzi o ulicę Bytomską to swoje uwagi już przedstawiłam. Nieodpowiednie oświetlenie parkowe, chodnik pofalowany i wylewająca się na chodnik deszczówka z rynien w czasie przymrozku zamarzająca powodująca niebezpieczeństwo upadku.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://siewierz.istrefa.com

istrefa gmina Siewierz | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Siewierz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-470 42-510


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem