Protokoły z sesji rady miejskiej

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Kontroler 23-06-15 16:11

PROTOKOŁY Z SESJI RADY MIEJSKIEJ Gdzie znajdę protokoły z sesji rady miejskiej? Nie same punkty obrad, a przebieg sesji?? Czy to jest tajne? Inne gminy/miasta zamieszczają szczegółowe protokoły z sesji. Chciałbym zobaczyć czy Radni wybrani przez mieszkańców robią cokolwiek podczas obrad. Gdzie również znajdę protokoły z poszczególnych komisji?

Odpowiedz Cytuj
Lesnik 23-06-15 20:41

Panie kontrolerze o ile wiem protokoły z sesji rady i poszczególnych komisji są do wglądu w sekretariacie obsługującym radę. Są one jawne ale trzeba tam dotrzeć. W czasie wywiadu z Panią przewodniczącą w itv siewierz ta stwierdziła, że sesje rady w siewierzu odbywają się raz w miesiącu w ostatnią środę. Jednak widać, że jest to nieprawdą gdyż w obecnej kadencji radni nie przemęczają się i obradują raz na dwa miesiące. Już wcześniej pisałem, że dobrze byłoby gdyby sesje rady w siewierzu były transmitowane w itv siewierz byłby wtedy większy nadzór obywateli nad tym co i jak radzą nasi wyborcy.

Odpowiedz Cytuj
Kontroler 25-06-15 17:41

Dziękuję za odpowiedź. Czyli niestety nie znajdę protokołów z sesji na stronach miasta Siewierz. Zapis cyfrowy sesji przez itv siewierz jest dobrym pomysłem, ale obawiam się że nie do zrealizowania jeśli same protokoły nie są udostępniane na stronie miasta. Lepiej żeby mieszkańcy mniej wiedzieli.

Odpowiedz Cytuj
Rura 12-08-15 17:17

Mnie interesowałyby interpelacje składane przez poszczególnych radnych , ich tematyka i ilość . Też nie można ich znaleźć.

Odpowiedz Cytuj
Bożenka 29-11-15 14:00

No niestety -Klemens jest tak przesiąknięty pogardą dla społeczeństwa że takie numery nie przejdą za jego kadencji - ( dla gimbazy- klemens to dawny współpracownik służby bezpieczeństwa - która nie miała w zwyczaju informować ,tylko dezinformować) Jawność nie leży w strukturach przestępczych -kiedy chce się ograć społeczenstwo

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://siewierz.istrefa.com

istrefa gmina Siewierz | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Siewierz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-470 42-510


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem