Ohydny mur siewierski

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Miś 30-08-13 21:32

Niebawem minie 8 lat władania Siewierzem przez Burmistrza Banasia a mur od strony Żwirki i Wigury straszy i odpycha swoją estetyką i to w dodatku przy wjeździe do samego centrum naszego miasteczka i pożal się Boże na dodatek jeszcze ten "postkomunistyczny relikt" barierki " nad strumykiem . Wszyscy się oburzają , że mało kto odwiedza Siewierz, no bo przy takiej wizytówce miasta to nie ma co się dziwić , że turyści nas omijają. Same programiki unijne z byle jakimi ofertami i rezultatami nie zastąpią niewidocznych inwestycji, których nie ma, a miasto szarzeje i jak brudne było tak jest.

Odpowiedz Cytuj
Wodnik 23-02-14 18:25

A od strony Zawiercia ohydny jarmark drzewny ze straganami. Estetyka miasta pod psem. Zamiłowanie do dziadostwa i niechlujstwa jest niepojęte!

Odpowiedz Cytuj
Chinczyk 23-02-14 20:30

Nie burzmy muru - bo jak go zburzymy to turyści nas zaleją i zostawią całą masę dudków - tylko ciekawe gdzie . Najpierw do nas muszą trafić a z mocy obwodnicy jesteśmy w ciemnej d......olinie . Przy cmentarzu jak się jedzie widać tablice o zamku w Ogrodzieńcu i kopalni w T.Górach a za moment z lewej strony wyłania się... JAKIŚ zamek??? - a co to za czort ??? - chyba główna kwatera Adolfa/Donka i dlatego jest tajna --- i tak dalej-szkoda pisania

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 2014 26-04-14 20:55

A jak wygląda zaplecze Rynku - ohyda .Jak taki turysta zajrzy na tyły to zaraz może się zrzygać.Burmistrz robi to co sam uważa za dobre a radni są tylko do podnoszenia łapek . To miasto Starców i Emerytów a młodzi wyjeżdżają w Polskę, zostają tylko ci , którzy mają koneksje, układy i "zasługi" dla Burmistrza.Przykładów można by dzielić jak wybór żony burmistrza Poręby na kierownika USC, która dopiero po wyborze robi wymagany kurs na kierownika USC, albo córki Księcia Siewierskiego na stanowisko urzędnicze bez wymaganego konkursowego naboru do pracy samorządowej, albo jak zatrudnienie na dyrektora Domu Kultury Dawczyńskiego bez wymaganego konkursu. Oto wspaniały Siewierz -dla "wybranych" przez Banasia. No ale wybory tuż, tuż,warto już teraz o tym pamiętać.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://siewierz.istrefa.com

istrefa gmina Siewierz | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Siewierz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-470 42-510


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem