Kiedy kabaret w MGOk-u

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Karol 05-12-12 22:34

W listopadzie wziąłem wolne w pracy , namówiłem kilku przyjaciół a tu dyrektor D.D. odwołał kabaret. Proponuję aby w grudniu zamówic kabaret Dno, może sie uda. Ja i moi przyjaciele przyjdziemy ale czy znów bedzie to niewypał i nici z kabaretu.

Odpowiedz Cytuj
Oszołomka 06-12-12 14:55

Ktoś próbuje dokopać dyrektorowi MGOK. Nie znęcajcie się nad młodymi urzędnikami, oni mają prawo mieć czas na naukę, zdobywanie umiejętności. Lepiej dokopać tym starym, którzy przekazują wzorce z komuny tym młodym i psują im spojrzenie na świat. Jak kiedyś słyszałam, ci starzy, którzy jeszcze siedzą w tamtych czasach to "betony". Bardzo trafne określenie.

Odpowiedz Cytuj
Miś 06-12-12 18:53

Oszołomka - Ty jesteś typowym przedstawicielem "betonu" A co do kabaretu - odwołano ponieważ zainteresowanie było , że tak powiem bardziej niż skromne. Więc żaden organizator nie zdecyduje się na imprezę przy pustej widowni. Niestety społeczeństwo Siewierza woli kłócić się o spółkę niż łyknąć trochę kultury. Oto i cała prawda o siewierzanach.

Odpowiedz Cytuj
Miś Korar...czy jakoś tak 06-12-12 19:17

Miś, Ty jesteś typowym przedstawicielem "betonu"

Odpowiedz Cytuj
Lord Wiader 06-12-12 20:31

--Mis --"łykac troche kultury"" heheheheh ten kabaret ma cos wspólnego z kulturą ? --jak by tu kulturalny kabaret przyjechał to większość pospólstwa by nie łyknęła .To jest rozrywka na poziomie Matysiaków czy innych Masztalskich --Oszołomka --ci młodzi to niech sie uczą w szkole a tu mają stanowisko i jak biorą kase to ma byc profeska a nie jakies prowizora. Wogóle ten wywód sie kupy nie trzyma -albo za bardzo sie kupy trzyma- bo stary beton to tylko do ziemia nie do przekazywania jakichkolwiek wartosci młodym. Zwłaszcza w sferze biurokracji----

Odpowiedz Cytuj
Oszołomka 06-12-12 21:46

Moje zdanie jest inne niż Wasze. To nie jest czas na kabaret, wszyscy myślą teraz jak by tu najlepiej przygotować się do Świąt. Jeżeli ten kabaret byłby w karnawale, myślę, że byłaby pełna sala. Lord Wlader też mi się nie popisał. Uczymy się przez całe swoje życie i zdobywamy doświadczenia którymi możemy się podzielić z młodymi, też przez całe życie. Szkoła wszystkiego nie nauczy.

Odpowiedz Cytuj
Ktoś 08-12-12 20:17

Beton i to zbrojony z tej oszołomki. Jak będziemy się uczyć jak ona to skończymy jak ona. Będą na nas pluć na ulicy.

Odpowiedz Cytuj
Ktoś 08-12-12 20:37

Beton i to zbrojony z tego ktosia. Jak będziemy się uczyć jak on to skończymy jak on. Będą na nas pluć na ulicy.

Odpowiedz Cytuj
Oszołomka 09-12-12 18:27

W jakich czasach Ty żyjesz "ktoś", lepiej zastanów się, jeżeli Cię nie oburza plucie na ludzi. Może jeszcze pasuje Ci torturowanie ludzi, ukamieniowanie, nabijanie na pal, palenie na stosie. Widzę, że Ty jesteś sadystą.

Odpowiedz Cytuj
JA 09-12-12 22:34

Oszołomka , aleś się podjarała. Co bierzesz ??

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://siewierz.istrefa.com

istrefa gmina Siewierz | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Siewierz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-470 42-510


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem