Dla kogo nowy stołek w urzędzie?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

Leśnik 26-12-14 19:44

No Pan Burmistrz stworzył nowe stanowisko dla swojego kolesia który nie ma zatrudnienia - KOMENDANT GMINNY DS. OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ. Czy wiecie kto nim będzie?

Odpowiedz Cytuj
Strażak 28-12-14 10:10

Chyba wszyscy wiedzą , radny co przestał być radnym , nie został też prezesem klubu sportowego

Odpowiedz Cytuj
Oszołomka 31-12-14 13:31

Ciekawa jestem, co to za bałwan wymyślił parkowanie równoległe tyłem po stronie Biedronki na rynku. Chyba nie ma prawa jazdy i nie wie, że tam jest duże nasilenie ruchu i bardzo niebezpieczne jest parkowanie tyłem. Tłumaczenie, że straż pożarna nie może wyjechać, nie jest do końca prawdą, ponieważ straż pożarna może jechać pod prąd, a ma aż cztery kierunki wyjazdu. Myślę raczej, że przeszkadza to Burmistrzowi, bo jest więcej spalin w jego pokojach. Może lepiej poszerzyć ten odcinek drogi na rynku niż się ośmieszać !.

Odpowiedz Cytuj
Sandokan 03-01-15 12:50

A co ma stołek w Urzędzie do parkowania na rynku?? swoją drogą to bajzel z tym parkowaniem jest konkretny a najlepsze motywy to BMW z reklamą, miejsca parkingowe dla ekspedientek, Pań w biało-czarnych kostiumach i centrum przesiadkowe dla mieszkańców powiatu myszkowskiego i zawierciańskiego.

Odpowiedz Cytuj
Leśnik 06-01-15 9:47

To chyba chodzi o tego, którego tatuś był czerwonym takim jak Banaś, znali się i znajomość przeszła na syna. Ale krąży już fama że stanowisko to będzie "społeczne" - niepłatne. Ja w takie bajki nie wierzę.

Odpowiedz Cytuj
Leśnik 11-01-15 14:35

No to mamy wygranego. Brawooooo!!!!! Jedyny niezastąpiony kandydat Andrzej Machura. No zobaczymy ile Klemens da pieniędzy z podatków mieszkańców za pracę 12 etatu temu który stracił pensję-dietę.

Odpowiedz Cytuj
Oszołomka 14-01-15 14:45

Czy to ważne gdzie się wpisałam na temat parkowania przy Biedronce Sandokan. Najważniejsze, żeby przeczytał ten, który jest odpowiedzialny za tą głupotę. Stołki w Urzędzie powinni obejmować nie ludzie przypadkowi, ale kompetentni z wiedzą, oczytani. A kto wykonuje źle swoje obowiązki, zrzucać ze stołka. Urzędnikom w obecnych czasach nie można wierzyć, albo są niedouczeni, albo myślą, że znaleźli głupiego i można im wszystko wcisnąć, oszukać. Odmówiono mi uczestnictwa w postępowaniach o wydanie pozwolenia wodnoprawnego w Starostwie (pozwolenia dla Gminy Siewierz), przy odwodnieniu drogi jaka ma przechodzić na "Rejentowskich Górkach" z którą będę sąsiadować, myślę, żebym o czymś się za wiele nie dowiedziała. A tu czytam "Możliwość zapoznania się z dokumentami, jakie były sporządzone w związku z postępowaniem wodnoprawnym i przekładane organowi administracji przysługuje każdej osobie. Nie musi ona uzasadniać swojego interesu, aby dostęp do tych dokumentów uzyskać, zgodnie z art. 13 (Dz. U. Nr 199, poz 1227). Wszystkich cwaniaczków lub niedouczonych zrzuciłabym ze stołków, bo nie szanują swojej pracy, w czasie gdy jest wielu uczciwych ludzi szukających pracy.

Odpowiedz Cytuj
Sąsiad 21-01-15 8:08

Andrzej już chodzi po wsi , więc chyba mu przeszło , stołek mu pomógł

Odpowiedz Cytuj
Leśnik 21-01-15 17:37

Został wskrzeszony przez Świętego Klemensa

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://siewierz.istrefa.com

istrefa gmina Siewierz | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Siewierz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-470 42-510


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem