Wyszukiwanie? Powiadomienia na email? Jakie nowe funkcje?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Admin 27-06-18 11:33

Wyszukiwanie? Powiadomienia na email? Jakie funkcje byłyby dla Was najbardziej przydatne?

Odpowiedz Cytuj
Zainteresowana 27-06-18 15:10

Potrzebne są mi informacje, które kiedyś były wprowadzone do starego vcity. Co mam zrobić na tym forum, aby te informacje można było odnaleźć ? Z zewnątrz poprzez google się nie udaje. Martwię się tym, że to forum będzie martwe w porównaniu z poprzednim, które było. Czy da się wprowadzić zdjęcie lub dokument do tego forum. Jeżeli tak to w jaki sposób.

Odpowiedz Cytuj
Admin 27-06-18 15:15

Zdjęć i innych załączników na razie nie da się dodać, ponieważ to wymagałoby logowania, które jest w trakcie implementowania. A co chcesz znaleźć ze starego vcity?

Odpowiedz Cytuj
Admin 27-06-18 19:35

No to masz wyszukiwarkę - jest w menu "Szukaj"

Odpowiedz Cytuj
Zainteresowana 29-06-18 14:45

Czy wszyscy muszą wiedzieć co w danej chwili wyszukuję ?. Zastanów się. Może to moja sprawa. Brak mi na tym forum listy wszystkich do tej pory założonych wątków. Nie pamiętam niektórych.

Odpowiedz Cytuj
Admin 01-07-18 10:02

Ok. wyszukiwarkę już masz. Możesz szukać do woli. Może nie jest perfekcyjna, ale jest i działa. Listę wątków masz na forum - przeglądasz po prostu dział zmieniając kolejne strony. Zdjęcia i ew. inne dokumenty będą możliwe niebawem.

Daj znać, czy znalazłaś to co chciałaś, czy nadal nie.

Odpowiedz Cytuj
Zainteresowana 01-07-18 19:55

Może to forum jest eleganckie, ale mało praktyczne. Domyślam się, że robione przez kobietę. Po co takie duże odstępy. Dlaczego nie ma listy wątków z których wybiorę interesujący mnie. myślisz, że będę po kolei przeglądać wiele stron, żeby wyszukać coś co mnie interesuję. Ja mam swój wiek, a nie jest mi potrzebna taka duża czcionka. Szkoda tego cennego miejsca na ekranie.

Odpowiedz Cytuj
Admin 01-07-18 22:19

Nie. Forum jest robione przez mężczyznę, aczkolwiek zafascynowanego wzornictwem, Applem (robione na iMacu) itd.

A co byś powiedziała, gdyby ze strony głównej można było kliknąć "więcej" i przechodziłoby się do pełnej listy wszystkich wątków albo wszystkich odpowiedzi bez względu na dział. Takie rozwinięcie tego co jest teraz. Mogę to zrobić bez stronicowania, tylko np. poprzez doczytywanie kolejnych bloków bez zmiany stron.

Tak przy okazji, czy w wyszukiwarce udało ci się znaleźć to, czego szukałaś? Tę wyszukiwarkę uruchomiłem przed terminem specjalnie z Twojego powodu!

I jeszcze jedno pytanie: które odstępy są za duże? Te między wierszami w tekście? Czy między postami? Czy jakieś inne?

I na koniec: wielkie dzięki za te uwagi, to jest dla mnie bardzo istotne!

Odpowiedz Cytuj
Zainteresowana 02-07-18 15:12

Nie udało mi się odnaleźć tego co mnie interesowało, ale tylko przez moje zapomnienie. Temat ekranów akustycznych, których tak nie chciałam mieć przed moim domem musiałam poruszać na itv siewierz. Tego forum nie ma, albo go też przerobili o czym nie wiem, a chciałam dodać, że przez te ekrany mam gorzej niż poprzednio. Hałas jak był, tak jest. Jest mi zimno w domu, jest ciemno, nie dochodzą promienie słońca. Jestem wściekła.
Odstępy za duże między wierszami, postami i czcionka za duża.

Odpowiedz Cytuj
Admin 02-07-18 19:29

Wystarczy wpisać do wyszukiwarki słowo ekrany i wyskakuje między innymi wątek „ekrany w Siewierzu” plus pare innych wypowiedzi zawierających to słowo, włącznie z twoim powyższym postem. Wyszukiwarka jest w menu głównym, na pasku po prawej stronie (tak gdzieś po środku) albo na smartfonie pod koniec strony. Może jest za mało wyeksponowana? Postaram się dodać opcje zmniejszania czcionki.

Tutaj masz bezpośredni link do ekranów w Siewierzu: [LINK]

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://siewierz.istrefa.com

istrefa gmina Siewierz | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Siewierz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-470 42-510


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem