Rok wyborczy

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Robin Hood 09-08-14 19:58

Mam wrażenie , że żyję w kraju absurdów , to co się obecnie dzieje w całej gminie ( a nie tylko w naszej) zakrawa na taki absurd. Cztery lata kadencji mija i tuż przed wyborami trzeba "zasłużyć" na poparcie w następnych: drogi,sprzątane chodniki , naprawiany mur sanatoryjny, malowane pasy, remonty ,nowe inwestycje, imprezy plenerowe. Jakby nie ta gmina. A promocja ??? przypomina dawną propagandę . Czy tylko ja mam takie wrażenie?

Odpowiedz Cytuj
Siewierzanin 10-08-14 13:35

Po co piszesz takie bzdury co rok w Siewierzu malija pasy na drogach, odbywaja sie imprezy plenerowe, jest przeprowadzanych wiele inwestycji...Po co piszesz takie banialuki przyszły Burmistrzu.....hehehe - może cie w końcu wybiora ( oby nie)

Odpowiedz Cytuj
Robin Hood 10-08-14 16:10

Do siewierzanina : nawet mi na myśl nie przyszło, że ktoś mnie odbierze jako "przyszłego burmistrza" - ta bajka nie dla mnie ... nie masz pojęcia o sensie tego co zostało napisane, więc nie kompromituj się ... może Ty widzisz co roku malowane pasy , ja nie i to mnie dziwi ... ma prawo ... Tobie się żyje dobrze w Siewierzu , mnie nie i też ma prawo... więcej krytycyzmu wobec siebie siewierzaninie życzę

Odpowiedz Cytuj
Oszołomka 11-08-14 11:07

Byłam miło zaskoczona jak pięknie przyjął nasz dobry Burmistrz pielgrzymów zmierzających do Częstochowy o czym usłyszałam na mszy w kościele. To jest dobra i uczciwa promocja naszej gminy, nie ta która jest na eko-miasteczku gdzie wyrządzono ludziom Siewierzanom wielką krzywdę zabierając im pola z dziada-pradziada za groszową (albo wcale) zapłatę w PRL-u i Zarząd Miasta umywa od tego ręce, wiedząc o nieprawidłowościach jakie wystąpiły przy zakupie od Agencji tych pól, co ustaliła Najwyższa Izba Kontroli.

Odpowiedz Cytuj
Olo 15-08-14 23:44

Robin Hood siedzi w lesie i mało widzi. Nie wystawia nosa za wierzbę i malowanie pasów to dla niego super nowość, a wychodząc raz na parę lat z chatki na drzewie nie widzi corocznych, cyklicznych imprez w gminie

Odpowiedz Cytuj
Bolo 16-08-14 22:14

Te coroczne mega imprezy siewierskie to jakas atrakcja ? dajcie impreze i siewierzanom musi wystarczyc

Odpowiedz Cytuj
Robin Hood 18-08-14 17:17

Oj Olo ,Olo wystarczą Ci te imprezy ? Jesteś jeszcze bardziej w lesie niż Robin Hood. " Malowane pasy " powinny być co roku , bo to nie przywilej tylko obowiązek gospodarza gminy , tak samo jak podejmowane inwestycje. Nawet zza tej wierzby, widać , że robi się pewne rzeczy w jednym celu, szkoda , że nie zauważasz tego. Pomyśl .

Odpowiedz Cytuj
Olo 20-08-14 12:50

Każdy ma jakieś ale Spotkałem się z opinią, że komu potrzebny plac zabaw koło zamku, można było wybudować basen. Tylko niech się ktoś zapyta o to rodziców dzieci, które się bawią na tym placu. Mnie osobiście plac zabaw nie jest potrzebny, ale to nie znaczy, że zarzekam, że jest. Imprezy jak na tą gmine są dobre, chociaż i tak w innym watku toczy się batalia, po co one w ogóle bo to tyle kosztuje Reasumując, ja nie jestem w lesie bo nie myślę tak ograniczenie jak niektórzy tutaj, tylko patrze szerszym okiem na to co się dzieje, a przecież kanalizacja na osiedlu nie jest mi potrzebna, obejdę się też bez placu zabaw w Gołuchowicach, tylko, że jest ktoś, kto z tego chce korzystać.

Odpowiedz Cytuj
Oszołomka 20-08-14 17:24

Brawo dla naszego dobrego Burmistrza za to co robi przy naszym Zamku i na Zamku. Brawo dla tych zdolnych ludzi, którzy pozyskują fundusze unijne. Bardzo dobrze, że są koncerty na błoniach zamku, a bitwa o zamek z rycerzami jest wspaniała. Bardzo dobrze że powstają place zabaw. Ludzie z natury są zazdrośni, że ktoś coś potrafi zrobić, a oni nie i dlatego źle piszą. Potrzebna ludziom jest rozrywka, ale też potrzebna jest im praca, więc nie podoba mi się jak nasz dobry Burmistrz pogrywa ze Spółką, manipuluje mieszkańcami na jej niekorzyść. Blokuje sprzedaż działki przy Elektroluksie firmie, która ma zapewnić 30 etatów przy produkcji części plastykowych do pralek. Blokuje też sprzedaż innych działek. Tak nie może być.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://siewierz.istrefa.com

istrefa gmina Siewierz | istrefa powiat będziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Siewierz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat będziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 42-470 42-510


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem